• Home
 • News
 • How to buy
 • Terms & Conditions
 • Delivery
 • Size
 • Contact
 • Currency:

 • Dle parametrů »


  Novinky

  V době 24. 6. – 30. 7. 2017 jsme na dovolené.
  Poslední balíky s objednávkami pošleme ráno v pátek 23. 6. 2017, osobní vyzvednutí zboží u nás v Praze je možné do pátku.
  Další objednávky / vzkazy budeme vyřizovat po našem návratu.

  Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásné prázdniny plné skvělých zážitků!
   
  1.4.-2.4.2017 poštovné po ČR zdarma, SR jen za 100,- Kč.
  Toto není žert, myslíme to vážně ;-)
  Odečteme ručně po uskutečnění objednávky v eShopu a pošleme potvrzení s opravenou celkovou částkou.
   
  Máme pro Vás nabídku DOLLY sukýnek (DOLLY Pettiskirts). Je to skvělý dárek k Vánocům – pro Vás a pro Vaši malou princeznu, narozeninám, svátku. Pokud máte zájem o konkrétní barvu nebo velikost, neváhejte nás kontaktovat – zboží pořád doobjednáváme :-)
  Dáreček – k dětské velikosti sukýnky (P, S, M) dostanete jako dárek stejnou sukýnku pro panenku nebo plyšového medvídka.
  Všechny DOLLY sukýnky jsou balené v značkovém DOLLY sáčku, v kterém si svou sukýnku můžete uchovat. Každá sukýnka má v páse gumičku s knoflíkem, takže velikostně se krásně hodí každému, rozdíl je pouze v délce sukýnky.
   
  Sen každé dívky - stát se Princeznou, i není divu že nadýchané sukně (pettiskirts) se během posledních let začali oblékat nejen pro parádu, ale oni se stali nedílnou součástí šatníku každé milovnice módy!

  Můžete je kombinovat s různými topy, tričky, doplňky, obuví a vytvořit si svůj vlastní styl od klasického stylu "princezny" do sportovního až extrémního!

  Je to skutečně SENZACE VE SVĚTĚ MÓDY!!! Váženi Slečny a Maminky Slečen všech věkových kategorií, vy jednoduše NEMŮŽETE zůstat stranou od této KRÁSY - neuvěřitelných stylových designérských nadýchaných sukní od OOPSY DAISY BABY!!! Tyto sukně vynalezli a vyrábí v USA, kde jsou opravdovým hitem již několik posledních let! Nejlepší focení dětí hollywoodských hvězd se dělají v tomto oblečení!!

  Vy i Vaše holčičky budete stylové a nejkrásnější v našich sukýnkách!

  Bude pouze jeden problém - přesvědčit
  poté sebe i své dítě vzít si na sebe něco jiného)))

  Dívky si začali oblékat své načechrané sukýnky jak v zimě - se svetry, legíny, uggy a kovbojskými botami, tak i v létě - s tílky, topy, tričky a pantofli.

  Vémte si k nadýchané sukni džínovou bundu nebo vestu, legíny krajkové, s obrázky nebo štrasovými kamínky.

  Starší dívky si rádi oblékají pettiskirts s vysokými tenisky a barevnými tričky.

  A samozřejmě, bohatě načechrané sukýnky pettiskirts - je to nejlepší sváteční oblečení, ideální pro každou příležitost - narozeniny, svatby,
  večírky, promoce, focení - oblečte si svou oblíbenou pettiskirt, i my garantujeme, že všechny oči budou jen a jen na Vás!

  Stylový korzet nebo top v kombinaci s nadýchanou sukní - co by mohlo být lepší a elegantnější?

  Tato univerzálnost a nekonečný, neomezený prostor pro stylové variace vedli k růstu popularity a rozšíření načechraných sukní den ode dne!

  Nadýchaná sukně pettiskirt - není oblečení "na jednu sezónu", ale jedná z nejoblíbenějších a naprosto nezbytných věcí v šatníku, kterou si v různých variantách můžeme vzít ke každé příležitosti!!!